Відокремлений структурний підрозділ
"Слов'янський фаховий коледж
Національного авіаційного університету"


Користувач:

Пароль:

Забули пароль?

Не маєш акаунту?


Натисни "ОПЛАТИТИ"
або
скануй QR кодОПЛАТИТИ
День Героїв України

Сьогодні, 24 травня 2023 року, викладачі української мови та літератури ВСП «Слов’янський фаховий коледж НАУ» Вікторія Святченко, Ірина Меркулова, Олена Сайфуліна, зав.бібліотекою коледжу Світлана Фірсова під керівництвом голови ц/к СГД Світлани Буряченко серед студентів 1 та 2 курсів провели виховний захід до Дня Героїв України.

Це день, запроваджений на честь всіх захисниць та захисників України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність і продовжують робити це нині. 24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на «до» та «після». О п’ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ, але кожен українець на своєму фронті самовіддано воює за свою країну як волонтер, журналіст, освітянин тощо. Це свято, яке в умовах війни набуло особливого значення і сенсу.

На заході були присутні Олена Ковальова, головний спеціаліст відділу освіти, медицини, молоді, культури, спорту та туризму Святогірської міської ради та архімандрит Діонісій, капелан 15-го Слов’янського полку Національної гвардії України.

Розпочався патріотичний захід загальнонаціональною хвилиною мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії проти України.

Світлана Фірсова розповіла присутнім про книгу «Наші друзі – військові» (2018), авторами якої є в.о.начальника коледжу Тетяна Лисак, Світлана Фірсова, Олена Забурунова та Олена Шевченко. До видання увійшли історії загиблих за Слов’янськ військових, уривки зі щоденників працівників СКФ НАУ часів окупації міста, а також історії тих військовослужбовців, які, перебуваючи у Слов’янську, підтримували тісний зв’язок із коледжем і його курсантами, допомагали в організації військово-патріотичних заходів та інформаційних подій.

Олена Ковальова звернула увагу студентів на те, що м.Святогірськ поступово відновлюється. Російські війська окупували місто у червні минулого року, а 12 вересня 2022 року Збройні сили України вже звільнили місто від окупантів.

Архімандрит Діонісій, волонтер та духовний наставник для відвідувачів Православної церкви України в Дружківці, що на Донеччині:  «Ми молимося за воїнів, що захищають суверенітет і недоторканність української землі. За їхніх рідних і близьких, що сумують за ними й чекають на них здорових, щасливих і з перемогою».

День Героїв – це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації!

Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь!

Усі світлини...25 травня 2023 р. 10:57

Увійдіть,щоб отримати доступ залишати коментарі!