Меню сайту
Слов’янський фаховий коледж державного некомерційного підприємства «Державний університет «Київський авіаційний інститут»
Вітаємо, гість
Вітаємо, гість
Слов’янський фаховий коледж державного некомерційного підприємства «Державний університет «Київський авіаційний інститут»

Користувач:

Пароль:

Забули пароль?

Не маєш акаунту?

Пошук на сайті СФК КАІ


Дізнатись про вартість навчання

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Натисніть "ОПЛАТА ПОСЛУГ"

ОПЛАТА ПОСЛУГ

Або скануйте QR код

QR-код для оплати

«Пісня тисячі голосів» (Голос українського війська)

17.03.2025 року у Слов’янському фаховому коледжі Державного некомерційного підприємства «Державний університет «Київський авіаційний інститут» розпочався Національний тиждень читання поезії, який був започаткований Українським інститутом книги. 

Цьогорічна тема події – «Пісня тисячі голосів». Гаслом національного тижня читання поезії стали слова сучасного українського письменника Сергія Жадана: «З чого все почалося? Вона заговорила про мужність і зброю. В неї навіть не голос – в неї багатоголосся». Адже як зазначають організатори заходу: «Ми маємо дуже різні голоси: цивільні, що проживають війну у своїх містах і селах, військові, які боронять нашу землю, вимушені переселенці та емігранти різних хвиль, діти, волонтери, люди з різних куточків країни та світу. Але всі вони разом творять спільний голос – голос сучасної української поезії».

Під керівництвом викладача української літератури Меркулової Ірини Валентинівни студенти коледжу мали нагоду ознайомилися з каталогом поезії 2024-2025рр, що поділений на чотири розділи:

-    «Поезія (з) війни», де зібрано збірки поетів і поеток, які захищають чи захищали Україну від російських окупантів у ЗСУ;
-    «Сучасна українська поезія» – книги поезій сучасних авторів і авторок;
-    «Класика» – перевидані чи вперше видані поезії авторів минулих сторіч;
-    «Поетичні антології» – видання авторства кількох авторів, поезії яких об’єднані тематикою, жанром чи періодом.

Під час навчальних занять з української літератури студенти 1 та 2 курсів вшанували пам’ять загиблих поетів-воїнів, пригадали творчість письменників нового «розстріляного відродження», згадали поетів-ювілярів березня та поділилися власними вподобаннями щодо віршів сучасних українських авторів.



17 березня 2025 р. 17:36

Увійдіть,щоб отримати доступ залишати коментарі!