У випусковій групі 1К22 відбувся кваліфікаційний іспит
24 червня став важливим днем для випускників групи 1К22. Студенти складали кваліфікаційний іспит, який є підсумком їхнього навчання та головним підтвердженням здобутих знань і професійних компетентностей.
Увійдіть, щоб залишати коментарі!