СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
ДЕРЖАВНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «КИЇВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ»


Користувач:

Пароль:

Забули пароль?

Не маєш акаунту?

Ми в соціальних мережах


Натисніть "ОПЛАТА ПОСЛУГ"

ОПЛАТА ПОСЛУГ

Або скануйте QR код

Наша адреса:
Email: Sknau@ukr.net



Циклова комісія "Конструкція, технічне обслуговування і авіоніка повітряних суден"



1

1


1

1


1

1


1

1


Заснований в 1964 році навчальний заклад, пройшовши гідний шлях розвитку і реформування, вніс значний внесок у підготовку національних та закордонних авіаційних кадрів з технічного обслуговування повітряних суден і авіоніки.
Спеціальність: 272 Авіаційний транспорт. Освітньо-професійна програма: Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів.
Авіаційна галузь - одна з провідних і найсучасніших галузей науки і техніки в світі, тому авіаційні фахівці користуються великим попитом на ринку праці не тільки в Україні, а і за кордоном. За свою висококваліфіковану працю авіаційний персонал має високій рівень заробітної платні. Диплом випускника з технічного обслуговування повітряних суден і авіоніки дозволяє отримати роботу у всіх авіакомпаніях і авіапідприємствах світу. Циклова комісія конструкції, технічного обслуговування і авіоніки повітряних суден, яка здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, проводить методичну, теоретичну та практичну роботу щодо отримання диплому державного зразка зі спеціальностей авіаційний транспорт та авіоніки. Діяльність циклової комісії проводиться відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України Державної авіаційної служби України та рекомендацій Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), Європейської організації з безпеки аеронавігації (EUROCONTROL), Європейського агентства з безпеки авіації (EASA).
Спеціальність: 173 Авіоніка. Обслуговування пілотажно-навігаційних комплексів.
Авіоніка – це сукупність електронних систем та програмно-апаратних комплексів, що використовуються на борту літаків, безпілотних та космічних апаратів. Авіоніка пілотованих та безпілотних авіаційних засобів і космічних апаратів включає: системи керування, комунікації, навігації, відображення інформації та управління різними пристроями – від складних (радіотехнічні, пілотажно-навігаційні, інерціальні комплекси) до найпростіших (датчиків, електромеханічних приладів, освітлювальне обладнання, елементи енергозабезпечення). Підготовка фахівців з авіоніки передбачає вивчення широкого спектра дисциплін, пов’язаних з експлуатацією комп’ютеризованої і високоавтоматизованої авіаційної електроніки (авіоніки) сучасних повітряних суден, за допомогою якої забезпечуються польоти на будь-яких висотах, удень і вночі, в складних метеоумовах, а також здійснюється безперервний автоматичний контроль за режимами польоту і вирішуються складні задачі керування та орієнтування у повітряному просторі. Підготовка фахівців проводиться за освітньо-професійними програмами: Обслуговування пілотажно – навігаційних комплексів та Експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів. Підготовка фахівців з технічного обслуговування повітряних суден передбачає вивчення складних функціональних систем повітряних суден і авіадвигунів (гідросистеми, паливні та мастильні системи, протипожежні системи, кондиціонування, протиобліднювальні, системи управління елементами конструкції повітряних суден та двигунів: механізація крила і стабілізатора, шасі, автоматика регулювання двигунів). Підготовка фахівців проводиться за освітньо-професійною програмою: технічне обслуговування повітряних суден і двигунів. Що отримує випускник. Знання та вміння щодо проведення і організації технічного обслуговування сучасної авіаційної техніки, а також дозволяє застосувати свої знання в інших галузях із сучасними і складними технологіями та обладнанням. Можливість отримати сертифікат з базової підготовки за фахом відповідно до вимог Європейського агентства з безпеки авіації (EASA) згідно Part-66, отримати свідоцтво персоналу з технічного обслуговування повітряних суден Державіаслужбою України щодо можливості працевлаштуванням за кордоном. Наші авіаспеціалісти працюють в усіх країнах близького зарубіжжя та більш ніж у 30 країнах далекого зарубіжжя. Випускники авіаційних спеціальностей користуються великим попитом в авіаційних компаніях, авіапідприємствах та військових авіаційних частинах, прикордонній службі та Національній гвардії України, тому вони постійно мають можливість працевлаштування на престижні посади.