Відокремлений структурний підрозділ
"Слов'янський фаховий коледж
Національного авіаційного університету"


Користувач:

Пароль:

Забули пароль?

Не маєш акаунту?


Натисни "ОПЛАТИТИ"
або
скануй QR код



ОПЛАТИТИ





Гордість коледжу


 

ГОРОБЕЦЬ МИКОЛА ЮРІЙОВИЧ

Народився 22 січня 1980 р. в с. Билбасівка Донецької області.

У 1997 р. закінчив Билбасівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступеню. Після закінчення навчального закладу та отримання повної загальної середньої освіти у 1997 р. вирішив вступати до Слов’янського авіаційно-технічного коледжу цивільної авіації (нині ВСП «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету») за спеціальністю «Експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів». За часи навчання показав добрі теоретичні знання з фахових дисциплін та у 2000 р. отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою.

Незабаром від керівництва коледжу отримав пропозицію працювати у Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету на посаді завідувача лабораторією відділення «Авіаційного та електронного обладнання».

Продовживши навчання, в 2004 р. отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Обладнання повітряних суден». За цей період активно приймав участь у культурно-масових заходах коледжу.

У 2006 р. вступив до Національного авіаційного університету, який успішно закінчив у 2007 р. та отримав диплом спеціаліста з відзнакою.

Працював у Слов’янському коледжі Національного авіаційного університету на посаді завідувача лабораторією відділення «Авіаційного та електронного обладнання» до серпня 2013 р.

За час своєї роботи в коледжі був неодноразово нагороджений грамотами, має подяки від керівництва коледжу. Електрифіковані стенди та лабораторні установки, виготовлені Миколою Юрієвичем та учасниками гуртка технічної творчості під його керівництвом, неодноразово займали призові місця на виставці технічної творчості коледжу.

З березня по серпень 2016 р. працював в технічному бюро цеху кінцевої збірки вертольоту ООО «Вертольоти Мотор Січ» (м. Запоріжжя) на посаді інженера-технолога над розробкою технологічних карт з авіаційного та радіоелектронного обладнання вертольотів Ми-8МСБ, Ми-2МСБ.

З вересня 2016 р. по вересень 2021 р. проходив службу у лавах Збройних сил України, у 18-й окремій бригаді армійської авіації командування Сухопутних військ ЗСУ імені І.Сікорського (м. Полтава) на посаді помічника начальника авіаційно-технічної служби. Займався логістичними питаннями щодо ведення обліку, отримання, зберігання, відправки у ремонт та закупівель авіаційно-технічного майна.

У вересні 2021 р. повернувся до коледжу, працює на посаді викладача.


 

ГОРОБЕЦЬ (НАУМЕНКО) АЛІНА ВАСИЛІВНА

Народилася 20 червня 1994 р. у м. Слов’янськ Донецької області.

У 2010 р. отримала свідоцтва про базову загальну середню освіту Слов’янської загальноосвітньої школи №10 та вступила на навчання до Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету за спеціальністю «Експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів».

За часи навчання  показала добрі теоретичні знання з фахових дисциплін, а у 2014 р. отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою. Виробничу практику проходила у Харківському аероклубі ім. В.С. Гризодубової. У грудні 2014 р. отримала пропозицію працювати у коледжі на посаді завідувачки лабораторією циклової комісії «Конструкція, технічне обслуговування і авіоніка повітряних суден».

У 2017 р. вступила на навчання до Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І.Кожедуба, який закінчила у 2020 р. та отримала диплом бакалавра зі спеціальністі «Авіоніка».

У 2022 р. закінчила Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І.Кожедуба та отримала диплом магістра зі спеціальності «Авіаційний транспорт».

За час своєї роботи у коледжі була нагороджена грамотами та подяками від керівництва коледжу.





 

КОВАЛЬ ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ

Народився 27 травня 1992 р. у м. Слов’янськ Донецької області.

У 2009 р. закінчив Слов'янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1.

В період з 2009 р. по 2013 р. навчався у ВСП НАУ Слов’янський коледж Національного авіаційного університету, відділення «Обслуговування повітряних суден», спеціальність «Технічне обслуговування засобів механізації та автоматизації в аеропортах», кваліфікація – технік з механізації трудомістких процесів в аеропортах.

А у період з 2013 р. по 2017 р. навчався в Донбаській національній академії будівництва та архітектури на механічному факультеті, спеціальність «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання», кваліфікація – інженер-дослідник.

З 2020 р. по 2022 р. навчався в Донбаській національній академії будівництва та архітектури, факультет архітектури, кафедра містобудування та архітектури, спеціальність «Містобудування», кваліфікація – архітектор.

Має певний досвід роботи: з вересня 2014 р. по грудень 2017 р. працював в Слов’янському управлінні газового господарства, обіймав посаду слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування; з серпня 2018 р. по серпень 2019 р. працював у ТОВ «Автолюкс Експрес пошта» на посаді комірника; з березня 2021 р. по грудень 2021 р. працює спеціалістом відділу архітектури  Святогірської об’єднаної територіальної громади; з січня 2022 р. – головний спеціаліст відділу архітектури, виконуючий обов’язки головного архітектора району Краматорської районної державної адміністрації (військова адміністрація).

З березня 2022 р. – служба у Збройних силах України. У перші дні повномасштабної російської агресії добровольцем пішов у військкомат. Був мобілізований на службу у ЗСУ стрільцем стрілецької роти військової частини А7270. 07.10.2022 р., виконуючи наказ командира частини, одержав поранення під м.Бахмут Донецької області. Наказом міністра оборони України від 17.12.2022р. № 1247 нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу».


 

ТРУШ ГАННА МИКОЛАЇВНА

З початком військової агресії з боку РФ багато людей почали працювати у сфері забезпечення безпеки громадян нашої країни. Серед випускників коледжу, які виконують таку роботу, необхідно згадати Труш Ганну Миколаївну.

Ганна Миколаївна народилась 21 травня 1983 р. у м. Лиман Слов’янського району Донецької області. З дитинства, незважаючи на те, що була молодшою дитиною, дівчину вирізняли лідерські здібності, наполегливість і бажанням завжди йти на допомогу людям.

Повну загальну середню освіту Ганна отримала у загальноосвітній школі смт Дробишево Лиманського району, де на той час проживала з родиною. Після закінчення школи дівчина вирішила отримати спеціальність економічного профілю (в ті часи такі спеціальності почали набувати популярність в Україні). Тож у 2000 р. Ганна вступила на економічне відділення денної форми навчання Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету. Вона віддала перевагу спеціальності «Економіка підприємства», адже на той час старший брат Ганни вже закінчив навчання за цією спеціальністю у Донецькому національному університеті, і вона мала уявлення про майбутню професію.

Два роки навчання у коледжі пройшли мов на одному диханні. Студентське життя було насиченим і яскравим: цікаві заняття, студентські гуртки і навчальні екскурсії сприяли формуванню самостійності і самоорганізованості Ганни. Саме ці риси в подальшому тільки допомагали їй будувати кар’єру.

У 2002 р. Ганна Миколаївна закінчила навчання на економічному відділенні і отримала диплом молодшого спеціаліста-економіста. Прагнення до самостійності підштовхнуло Ганну працевлаштуватися на одне з комунальних підприємств міста на посаду економіста і продовжити навчатися на заочному відділенні за обраною спеціальністю.

У 2004 р. Труш Ганна отримала диплом бакалавра і вирішила спробувати себе як підприємець: відкрила власну справу у сфері торгівлі у м. Святогірськ Донецької обл. Наполегливість і старанність дівчини принесли результат: Ганна понад десять років здійснювала успішну підприємницьку діяльність.

У 2015 р. Ганна вирішила повернутися до роботи за фахом: працевлаштувалася на посаду економіста у КЗОЗ «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Донецької області», де відповідала за проведення тендерів за програмою державних закупівель Prozorro.

У 2018 році Ганна Миколаївна дізнається, що у м. Краматорськ відкривається представництво Міжнародної гуманітарної організації «The HALO TRUST» і проводиться набір співробітників. HALO TRUST – неурядова, неполітична та нерелігійна організація зі штаб-квартирою у Великій Британії. До того ж, це найбільша у світі гуманітарна організація з розмінування.

Ганна зрозуміла, що хоче не просто працювати в кабінеті з паперами, а хоче приносити користь державі і своєму регіону, який сильно постраждав внаслідок початку військової агресії у 2014 р. Саме тому Ганна пройшла відповідне навчання і зайняла посаду демінера у HALO TRUST. Понад три роки дівчина працювала над очищенням територій Донецької та Луганської областей від наземних мін та вибухонебезпечних предметів. З початком повномасштабного вторгнення РФ у лютому 2022 р. керівництво HALO TRUST в Україні евакуювало своїх співробітників у безпечні райони України, адже так звані ЛДНР та РФ не визнають гуманітарну місію HALO і вважають її працівників представниками терористичної організації.

Під час роботи демінером Ганна зарекомендувала себе  відповідальною та дисциплінованою людиною. За цей час вона пройшла навчання на парамедикиню. Керівництво врахувало всі складові і запропонувало дівчині у травні 2022 р. перейти на посаду фахівчині з навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами.

Сьогодні Ганна проводить презентації та щоденні комунікації з населенням в районах, які постраждали від війни, органами місцевої влади й іншими підрозділами. Як стверджує сама Ганна, її становлення як фахівця почалось саме у Слов’янському коледжі НАУ, викладачі якого доклали максимум зусиль, щоб кожен студент відчував себе особистістю, майбутнім фахівцем своєї справи.





 

БОРИСОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА

Серед випускників коледжу часто можна побачити родини або навіть династії. Прикладом є Борисова Наталія Олексіївна, яка спочатку сама прийшла навчатись у Слов’янський авіаційний коледж, а потім і її сестра опановувала цю ж спеціальність.

Наталія народилася у м. Слов’янськ Донецької області 11 вересня 1983 р. і була старшою серед трьох сестер. Повну загальну освіту Наталія здобула у ЗОШ № 8 м. Слов’янська. Наприкінці 90-х багато слов’янських шкіл почали впроваджували у вигляді факультативів нові популярні дисципліни: економіка, бухгалтерський облік, право, екологія. У випускних класах ЗОШ №8 викладались дисципліни економічної спрямованості. Наталія захопилась складанням і аналізом балансу, і вже чітко розуміла, за якою спеціальністю хоче навчатися далі. Влітку 2000 р., після закінчення школи, Наталія вступила до Слов’янського авіаційного коледжу, спеціальність «Бухгалтерський облік».

Студентське життя було насиченим і захоплюючим: цікаві заняття, студентські гуртки творчості, участь у спортивних секціях і змаганнях, перемоги в обласних олімпіадах з фахових дисциплін. Два роки відповідальну дівчину обирали старостою групи і потоку. І все це принесло свої плоди: за результатами навчання у коледжі в 2002 р. Наталія отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою. Також вперше в історії Слов’янського коледжу п’ятьом здібним студентам економічного відділення надійшла пропозиція від Національного авіаційного університету продовжити навчання за рівнем бакалавра у м. Київ. Наталія була серед цих студентів. Тому у 2002–2005 рр. вона продовжила навчання за обраною спеціальністю «Облік і оподаткування» на базі НАУ за рахунок бюджетних коштів.

Навчання в університеті проходило легко і, зрозуміло, завдяки базі знань, які дівчина отримала в коледжі. У 2004 р. Наталія здобула диплом бакалавра з обліку і оподаткування. В 2005 р. дівчина закінчила навчання та отримала диплом спеціаліста з обліку і оподаткування, і почала свою професійну діяльність за улюбленою спеціальністю.

З 2005 р. по 2010 р. Наталія працювала в ДП «Українське агентство з авторських та суміжних прав». Спочатку дівчина займала посаду спеціаліста-бухгалтера 1 категорії, а згодом почала виконувати обов’язки бухгалтера з валютних операцій, касових операцій та бухгалтера з нарахування заробітної плати. Завдяки згуртованому колективу отримала багато знань та здобула гарний досвід для подальшого просування на посаді бухгалтера.

У 2010 р. була Наталія була прийнята бухгалтером 1 категорії з нарахування заробітної плати в ДП «Дирекція із забезпечення діяльності та обслуговування податкових органів м. Київ».

У 2011 р. молода дівчина вже працювала головним спеціалістом фінансового відділу з нарахування заробітної плати в ДПІ Святошинського району м. Київ.

У 2012 р. Наталія працювала економістом з бухгалтерського обліку в ТОВ «ТВА-ГРУПП» (мережа аптек), була фінансовим контролером господарських операцій.

У період з 2015 р. по 2021 р. Наталія Олексіївна працювала в ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» бухгалтером 1 категорії: нараховувала стипендію, заробітну плату працівникам ферми, вела облік ПДВ.

Здібного та відповідального фахівця помітило керівництво коледжу – і згодом Наталія була призначена секретарем тендерного комітету з проведення закупівель (провела велику кількість закупівель товарів, робіт, послуг для покращення матеріально-технічної бази коледжу). Починаючи з 2018 р., пані Наталія почала викладати у коледжі дисципліну «Податкова система» з практичними заняттями в бухгалтерії коледжу.

Дякуючи здобутому великому досвіду та колективу коледжу, Наталія вирішила продовжити будувати кар’єру бухгалтера – і з 2021 р. по теперішній час випускниця коледжу працює на посаді головного бухгалтера в мережі логістичних компаній (одна з них – ТОВ «ЛОГІСТИК ЮКРЕЙН»).

Пані Наталія впевнена, що спеціальність бухгалтера потребує самоорганізації, постійного навчання та саморозвитку. Адже відбуваються постійні зміни у законодавстві, у процедурах державних закупівель. Успішна кар’єра бухгалтера не стала на заваді щастя в особистому житті Наталії: сьогодні вона не тільки головний бухгалтер, а й любляча дружина та матір донечки.

Пані Наталія завжди з теплотою і вдячністю згадує роки навчання у коледжі, викладачів, які дали їй гарну базу знань і стали для неї прикладом: Шелест Олену Борисівну, Нарижну Людмилу Дмитрівну, Самсонову Тетяну Миколаївну. При викладанні в Немішаївському коледжі пані Наталія завжди радила студентам не боятися змін, випробовувати себе, ризикувати, вивчати нові програми.

Виконання обов’язків старости дали можливість Наталія побороти свій страх публічних виступів і сприяли формуванню впевненості у собі, поштовх йти далі і реалізовувати себе за обраною спеціальністю. Зараз, озираючись на свій кар’єрний шлях, Наталія впевнена, що успіхів можна досягти, було б бажання! Все залежить від людини, її наполегливості і готовності навчатися.

 

 


Опубліковано: 10.11.2023
Оновлено:       10.11.2023