Відокремлений структурний підрозділ
"Слов'янський фаховий коледж
Національного авіаційного університету"


Користувач:

Пароль:

Забули пароль?

Не маєш акаунту?

Натисніть "ОПЛАТА ПОСЛУГ"

ОПЛАТА ПОСЛУГ

Або скануйте QR код

 

Спортивне життя у коледжі

https://youtu.be/RAjVOnpkFkM


Від 14 червня 2024 р.


Зустріч студентів випускних груп з роботодавцями

У СФКНАУ відбулася комунікація здобувачів освіти випускних груп з ПАТ «Запоріжсталь». В.о. начальника відділу розвитку персоналу Роман Ляшенко ознайомив випускників щодо умов їхнього працевлаштування на підприємстві. Організатори зустрічі: спеціаліст з сприяння працевлаштуванню випускників Саутіна Марина Леонідівна, культорганізатор Мощанець Катерина Миколаївна.


Від 07 червня 2024 р.


Вітаємо!

Вітаємо керівника фізичного виховання Дем'яненко Сергія та викладача Корольову Лілію з подякою за сумлінну плідну працю і вагомий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту, яка була оголошена на засіданні Обласного комітету з фізичного виховання та спорту 31.05.2024.


Від 06 червня 2024 р.


ІV Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «УКРАЇНА ЄДИНА»

Вітаємо Саутіну Юлію, Ольгу Паніну, Меркулову Ірину та Мощанець Катерину з перемогою у ІV Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Україна Єдина»!


Від 02 червня 2024 р.


Олімпіада з української мови до 60-річчя коледжу

До 60-річчя ВСП «Слов’янський фаховий коледж НАУ» з 13 травня по 17 травня проведено фінальний етап олімпіади з української мови, у якій взяли участь 51 здобувачі освіти коледжу та учні закладів загальної середньої освіти Краматорського району Донецької області та м.Слов’янська. ​ Організаторами заходу виступили голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Світлана Буряченко, викладачі української мови Олена Сайфуліна та Вікторія Святченко.


Від 30 травня 2024 р.


Вітаємо переможців творчого конкурсу «AVIATOR»!

27 травня 2024 року відбулося підведення підсумків та оголошення переможців творчого конкурсу «AVIATOR», який відбувався у коледжі протягом 15 – 26 травня (з нагоди 60-річчя Відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський фаховий коледж НАУ»).


Від 29 травня 2024 р.


ІІ Регіональна краєзнавча конференція «Краєзнавчі читання», присвячена Дню краєзнавства.

24–25травня 2024 року на платформі Google Meet відбулася ІІ Регіональна краєзнавча конференція «Краєзнавчі читання», присвячена Дню краєзнавства.


Від 27 травня 2024 р.


Про результати вікторини «Літературний політ»

З нагоди 60-річчя коледжу, під керівництвом викладача української та зарубіжної літератур Меркулової Ірини Валентинівни, з 15-го по 20-те травня студенти нашого закладу здійснили «Літературний політ» сторінками художніх творів світових та українських митців з метою узагальнення і систематизації своїх знань. Дякуємо всім учасникам за сміливість, рішучість і наполегливість! Вітаємо з перемогою!


Від 24 травня 2024 р.


До уваги здобувачам освіти, яким необхідна довідка про здобувача освіти, сформована в ЄДЕБО за формою, визначеною у додатку 9 згідно постанови 560:

Довідка про здобувача освіти в ЄДЕБО: роз'яснення щодо отримання Порядком проведення призову громадян на службу під час мобілізації, на особливий період передбачено отримання Довідки про здобувача освіти за даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО), визначеної в Додатку 9. Така довідка буде формуватися в ЄДЕБО.  Для отримання довідки здобувач освіти має звернутися до закладу освіти, в якому навчається. А вже заклад формуватиме довідки в ЄДЕБО та видаватиме їх студентам денної (дуальної) форми навчання. Нині триває робота над доопрацюванням програмного забезпечення ЄДЕБО для створення можливості закладам освіти формувати такі довідки.  Про реалізацію цієї функції та алгоритм отримання довідки ми повідомимо окремо найближчим часом.


Від 23 травня 2024 р.


Заняття-вікторина з іноземної мови

23 травня з нагоди 60-річчя Слов’янського фахового коледжу НАУ було проведено заняття-вікторина з іноземної мови серед студентів другого курсу економічних спеціальностей. Студенти груп 1Ф22 та 1КД22 під керівництвом викладача О.В. Сласної удосконали свої лексичні та граматичні навички відповідної тематики: шукали англо-українські відповідники, складали речення про сьогодення коледжу, а також підготували своєрідну інформацію у вигляді презентацій про історію коледжу, представивши її як «Стадії життя коледжу». Після цього студенти перевіряли свої знання за допомогою тестів множинного вибору. Не оминули студенти і інформацію про права та обов’язки викладачів коледжу, де представили свої власні, часто жартівливі ідеї про те, яким має бути педагог коледжу. Останній етап заняття був присвячений побажанням коледжу з днем народження! Заняття проводилося виключно із застосуванням електронних ресурсів.


Від 23 травня 2024 р.