Під час стресу наші тіло та психіка перебувають у тривалій напрузі, яка впливає на роботу всіх органів та систем організму. Як не потрапити на гачок стресу? Що робити, якщо через стрес виникли проблеми з диханням та травленням, ви втратили апетит та сон? Відповідь знайдеться у відеоролику про психологічну підтримку. Створено ГО «Безбар'єрність» спільно з Міністерство охорони здоров'я України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської. Як можна допомогти собі та іншим у періоди стресу, дізнавайтесь на https://bf.in.ua/turbota. https://youtu.be/KXoFsuI1rI4
Від 03 жовтня 2023 р.
Сьогодні чимало з нас потребують допомоги. А як зрозуміти, що саме вам потрібна підтримка спеціаліста? У анімованому відеоролику ви дізнаєтеся про тривожні сигнали від психіки і як на них реагувати. Створено ГО «Безбар'єрність» спільно з Міністерство охорони здоров'я України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської. Як можна допомогти собі та іншим у періоди стресу, дізнавайтесь на https://bf.in.ua/turbota. https://youtu.be/dPJxrFfKTt8
Від 03 жовтня 2023 р.
Завідувача відділенням коледжу Олексія Миколайовича Сулімана з отриманням Подяки від Державної установи "Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти" за активну участь у роботі фахового методичного об'єднання працівників закладів фахової передвищої освіти та плідну співпрацю з Державною установою "Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти".
![]( /media/images/PodS.jpg )
Від 02 жовтня 2023 р.
Вітаємо з відзнакою департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації викладачів Гребець Оксану Борисівну, Черному Ларису Іванівну, Шевченко Ольгу Олександрівну! Бажаємо вам постійної натхненності, задоволення від роботи та успіхів!
![]( /media/images/vit2.jpg )
Від 29 вересня 2023 р.
За професіоналізм, активну участь у роботі регіонального методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов'янського регіону та з нагоди дня працівників освіти викладачі Чиримпей Олена Євгенівна, Солдатова Вікторія Юріївна, Склярова Тетяна Вікторівна нагороджені грамотою Hади директорів закладів фахової передвищої освіти Донецької області. Вітаємо викладачів з відзнакою! Бажаємо здоров’я, міцних сил, відмінних ідей, безсумнівних успіхів та приємних сюрпризів від життя!
![]( /media/images/present1.jpg )
Від 29 вересня 2023 р.
1 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць України, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність.
![]( /media/images/1s_wrBZwxK.jpg )
Від 28 вересня 2023 р.
НЕ ДРІБНИЦІ, твої емоції, думки та почуття! НЕ ДРІБНИЦІ – тут жодного лонгріду!
Від 27 вересня 2023 р.
https://youtu.be/R2wJ6GySpcY
Від 20 вересня 2023 р.