Відокремлений структурний підрозділ
"Слов'янський фаховий коледж
Національного авіаційного університету"


Користувач:

Пароль:

Забули пароль?

Не маєш акаунту?

Натисніть "ОПЛАТА ПОСЛУГ"

ОПЛАТА ПОСЛУГ

Або скануйте QR код

 

Як зрозуміти, що мені потрібна допомога?

Сьогодні чимало з нас потребують допомоги. А як зрозуміти, що саме вам потрібна підтримка спеціаліста? У анімованому відеоролику ви дізнаєтеся про тривожні сигнали від психіки і як на них реагувати. Створено ГО «Безбар'єрність» спільно з Міністерство охорони здоров'я України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської. Як можна допомогти собі та іншим у періоди стресу, дізнавайтесь на https://bf.in.ua/turbota. https://youtu.be/dPJxrFfKTt8


Від 03 жовтня 2023 р.


Вітаємо!

Завідувача відділенням коледжу Олексія Миколайовича Сулімана з отриманням Подяки від Державної установи "Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти" за активну участь у роботі фахового методичного об'єднання працівників закладів фахової передвищої освіти та плідну співпрацю з Державною установою "Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти".


Від 02 жовтня 2023 р.


Додатковий набір 2023

Від 02 жовтня 2023 р.


З Днем працівників освіти!

https://youtu.be/JtVN3CLt0WU


Від 30 вересня 2023 р.


Привітання!

Вітаємо з відзнакою департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації викладачів Гребець Оксану Борисівну, Черному Ларису Іванівну, Шевченко Ольгу Олександрівну! Бажаємо вам постійної натхненності, задоволення від роботи та успіхів!


Від 29 вересня 2023 р.


Привітання!

За професіоналізм, активну участь у роботі регіонального методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов'янського регіону та з нагоди дня працівників освіти викладачі Чиримпей Олена Євгенівна, Солдатова Вікторія Юріївна, Склярова Тетяна Вікторівна нагороджені грамотою Hади директорів закладів фахової передвищої освіти Донецької області. Вітаємо викладачів з відзнакою! Бажаємо здоров’я, міцних сил, відмінних ідей, безсумнівних успіхів та приємних сюрпризів від життя!


Від 29 вересня 2023 р.


День захисників і захисниць України в СФКНАУ

1 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць України, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність.


Від 28 вересня 2023 р.


В рамках ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»

НЕ ДРІБНИЦІ, твої емоції, думки та почуття! НЕ ДРІБНИЦІ – тут жодного лонгріду!


Від 27 вересня 2023 р.


Руханка до Міжнародного дня студентського спорту від студентів СФКНАУ

https://youtu.be/R2wJ6GySpcY


Від 20 вересня 2023 р.


До уваги студентів заочної форми навчання!

Настановна сесія з 18.09.2023 року по 22.09.2023 року. 18.09.2023 року о 12.00 відбудеться організаційний збір за посиланням в гугл класі: https://meet.google.com/mrt-ftip-skb


Від 15 вересня 2023 р.