Відокремлений структурний підрозділ
"Слов'янський фаховий коледж
Національного авіаційного університету"


Користувач:

Пароль:

Забули пароль?

Не маєш акаунту?

Натисніть "ОПЛАТА ПОСЛУГ"

ОПЛАТА ПОСЛУГ

Або скануйте QR код

 

Платформа MRIYA-синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі

Від 12 квітня 2023 р.


Участь студентів коледжу у ХХІІ Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт-2023» та ХIV національному турі Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX 2023»

Від 10 квітня 2023 р.


«Усмішка – це наша зброя!» (Ірен Роздобудько)

27 березня 2023 року студенти ВСП «Слов'янський фаховий коледж Національного авіаційного університету» під керівництвом викладачів української літератури Ірини Меркулової та Вікторії Святченко мали можливість долучитися до онлайн-зустрічі з Ірен Роздобудько – відомою українською письменницею, журналісткою, сценаристкою, неодноразовою переможницею Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», володаркою відзнаки «Золотий письменник України».


Від 29 березня 2023 р.


Всеукраїнська науково-практична конференція «Погляд молоді на проблеми сучасного суспільства»

17 березня 2023 року на базі Слов’янського фахового коледжу НАУ вчергове відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Погляд молоді на проблеми сучасного суспільства». Вже стало традицією у перший місяць весни збирати на базі нашого коледжу студентів та викладачів різних регіонів країни для обговорення актуальних питань, які відбуваються у всіх сферах господарства нашого суспільства, і обміну науковим та практичним досвідом.


Від 27 березня 2023 р.


Всеукраїнський літературний онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

9 березня 2023 року студенти Відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету» на чолі з викладачем української літератури Меркуловою Іриною та культорганізатором Мощанець Катериною взяли участь у Всеукраїнському літературному онлайн-марафоні «Єднаймо душі словом Кобзаря!»


Від 20 березня 2023 р.


І лине над землею незламне слово Кобзаря…

Від 10 березня 2023 р.


Стежками Тараса Шевченка – Великого Кобзаря українського народу

9 березня 2023 року, протягом першої та другої пари, студенти Відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету» під керівництвом викладачів Меркулової Ірини та Святченко Вікторії здійснили подорож стежками Тараса Шевченка в онлайн-форматі на платформі Google Meet. Навчально-виховний захід був присвячений 209 річниці від дня народження Великого Кобзаря. Протягом онлайн-мандрівки пригадали цікаві факти щодо життя та творчості митця, знакові дати, ознайомилися з його відомими фотографіями, мандрували містами, де перебував у певний час своєї творчої біографії український письменник, класик української літератури, мислитель, художник, громадський та політичний діяч Тарас Шевченко.


Від 09 березня 2023 р.


Творчий проєкт «Битва літературних кулінарів» (у межах семінару-виставки «Смачна книга»)

Протягом тижня – з 20.02 до 26.02.2023 року – Україна відзначала Масницю, одне з найцікавіших і таємничих свят, що символізує проводи зими та пробудження весни. Студенти Відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету» разом із викладачами циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін С.Д. Буряченко, І.В. Меркуловою, В.В. Святченко та О.С. Сайфуліною започаткували нову традицію: проведення в цей період семінару-виставки «Смачна книга». Ідейною натхненницею творчого проєкту стала голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Буряченко Світлана Дмитрівна.


Від 04 березня 2023 р.


Вітаємо переможницю Всеукрaїнського дистанційного конкурсу авторської прози та поезії «ЯwriteR»!

Вітаємо переможницю Всеукрaїнського дистанційного конкурсу авторської прози та поезії «ЯwriteR»! 12 лютого 2023 року під керівництвом викладача української літератури Ірини Меркулової, Кошурко Лілія (гр.1Пе22), студентка Відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету», взяла участь у Всеукрaїнському дистанційному конкурсі авторської прози та поезії «ЯwriteR» й отримала звання Лауреата І ступеня за створення поетичного твору «Останнє повідомлення».


Від 02 березня 2023 р.


Всеукраїнський творчий конкурс «Слово про Україну»

28 лютого 2023 року під керівництвом викладача української літератури Ірини Меркулової, студентки Відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету» Постол Анастасія (гр.1М22) та Кошурко Лілія (гр.1Пе22) взяли участь у Всеукраїнському творчому конкурсі «Слово про Україну» – відкритому заході, що проводиться з метою виявлення та підтримки творчої молоді, сприяння розкриттю її таланту, розвитку комунікативних умінь.


Від 28 лютого 2023 р.