28 лютого 2023 року під керівництвом викладача української літератури Ірини Меркулової, студентки Відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету» Постол Анастасія (гр.1М22) та Кошурко Лілія (гр.1Пе22) взяли участь у Всеукраїнському творчому конкурсі «Слово про Україну» – відкритому заході, що проводиться з метою виявлення та підтримки творчої молоді, сприяння розкриттю її таланту, розвитку комунікативних умінь.
![]( /media/images/7_.png )
Від 28 лютого 2023 р.
Початок є! Конкурс "Змагаймось за нове життя" , присвячений Лесі Українці". Під керівництвом викладачів української мови та літератури Ірини Меркулової, Олени Сайфуліної, Вікторії Святченко студенти ВСП "Слов'янський фаховий коледж НАУ" щорічно беруть участь. Бажаємо успіхів та перемог!
![]( /media/images/image0-4.jpeg )
Від 28 лютого 2023 р.
21 лютого 2023 року засобами Google на цикловій комісії "Конструкція, технічне обслуговування і авіоніка повітряних суден" було проведено олімпіаду "Авіація і космонавтика". В олімпіаді прийняли участь 34 учасника, серед яких були не тільки здобувачі освіти Слов'янського фахового коледжу, а й учасники закладів загальної середньої освіти і закладів фахової передвищої освіти, які займаються в авіамодельних гуртках м. Дніпро, м. Слов'янськ та м. Харків.
![]( /media/images/Screenshot_1.jpg )
Від 23 лютого 2023 р.
Мова – це безмежний океан, це багата скарбниця, в яку народ складає своє давнє життя і свої сподівання, розум, досвід, почуття. Вона мелодійна, як пісня солов’їна. Вона прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Тому, щорічно, 21 лютого наша країна разом з усім світом відзначає Міжнародний день рідної мови.
![]( /media/images/image0_2.jpeg )
Від 22 лютого 2023 р.
У ВСП «Слов’янський фаховий коледж НАУ» 20 лютого 2023 р. відбулося засідання журі конкурсу читців поезії Лесі Українки «Над рідним, над Лесиним краєм», організованого зо дня нагоди вшанування пам’яті від дня народження української письменниці, перекладачки та культурної діячки.
![]( /media/images/image0_pOteeCT.jpeg )
Від 22 лютого 2023 р.
15 лютого 2023 року цикловою комісією «Інформатики та програмування» на базі відділення електронної обчислювальної техніки і програмування проведений І етап Всеукраїнської олімпіади з Інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів спец. 121 «Інженерія програмного забезпечення» (профільний напрям) і вузівська олімпіада з Інформатики для спец. 123 «Комп'ютерна інженерія» та спец. 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (непрофільний напрям).
![]( /media/images/olym_inform.png )
Від 17 лютого 2023 р.