Відокремлений структурний підрозділ
"Слов'янський фаховий коледж
Національного авіаційного університету"


Користувач:

Пароль:

Забули пароль?

Не маєш акаунту?

Натисніть "ОПЛАТА ПОСЛУГ"

ОПЛАТА ПОСЛУГ

Або скануйте QR код

 

«Вишиванка – код українського народу»

Напередодні Всесвітнього дня вишиванки (третій четвер травня) у Слов’янському фаховому коледжі Національного авіаційного університету відбувся виховний захід «Вишиванка – код українського народу».


Від 15 травня 2024 р.


«ЛІТЕРАТУРНИЙ ПОЛІТ»

З нагоди 60-річчя Відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету» викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін запрошують вас взяти участь у літературній вікторині з української та зарубіжної літератури, яка буде відбуватися під керівництвом викладача Меркулової Ірини Валентинівни з 15.05 по 20.05.2024 року за покликанням: https://forms.gle/kYFwv7ytS8RZw37w5


Від 15 травня 2024 р.


Вітаємо!

Вітаємо з перемогою Саутіну Юлію, Паніну Ольгу, Меркулову Ірину та Мощанець Катерину у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Цвіт нації»! Дівчата гідно представили наш навчальний заклад і були нагороджені дипломом Лауреата І ступеня у номінації «Відеокліп». Змагання відбувалося у два тури в м.Одеса: І тур – 27.04; ІІ тур – 28.04.


Від 15 травня 2024 р.


Міжнародний багатожанровий двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Весняна феєрія талантів»

Вітаємо Колектив ВСП «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету» з перемогою у Міжнародному багатожанровому двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Весняна феєрія талантів»!


Від 10 травня 2024 р.


Олімпіади з Програмування та з Інформатики присвячені до 60-річчя створення СФК НАУ!

Від 10 травня 2024 р.


Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету оголошує прийом!

Від 08 травня 2024 р.


Вітаємо!

Вітаємо Кошурко Лілію, здобувачку освіти 2 курсу ВСП «Словʼянський фаховий коледж НАУ», яка під керівництвом викладача Карпенко Л.М. посіла перше місце в конкурсі творчих робіт «Я досліджую світ» (вірші про тваринний світ). Проєкт проводився в рамках Обласного еколого-краєзнавчого руху учнівської та студентської молоді «Донбас заповідний» з 25 березня по 15 квітня 2024 року. Пишаємося своїми вихованцями й наставниками! Бажаємо їм творчих успіхів, натхнення, наполегливості та впевненості на шляху до нових перемог!


Від 01 травня 2024 р.


Перемога

25 квітня 2024 року закінчився ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості, присвячений пам’яті Тараса Шевченка «Думи мої, думи мої». У ньому взяли участь приблизно 400 учнів та студентів. Перемогу в номінації «Малюнок» виборов Володимир Мірошниченко – здобувач освіти 1 курсу ВСП «Слов’янський фаховий коледж НАУ» з представленим портретом Т.Г.Шевченка. Вітаймо Володимира – активного учасника мовно–літературних конкурсів та його наставницю – викладачку української мови та літератури Вікторію Святченко.


Від 01 травня 2024 р.


Пишаємось викладачами коледжу!

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді висловив Подяку викладачу інформатики Скляровій Тетяні Вікторівні за підготовку переможців, призерів і фіналістів ХХІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2024» та ХV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2024». Дякуємо Вам за участь у житті здобувачів освіти та внесок у їхнє майбутнє!


Від 26 квітня 2024 р.


26 квітня – Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу

Від 25 квітня 2024 р.